وقتی مجلس مقابل رهبری می ایستد!!!

 


آیا میدانستید رییس مجلس اصلاح طلب اقای کروبی طرحی را به علت مغایرت با نظر رهبری از دستور خارج می کند اما رییس ظاهرا اصولگرای مجلس  مجلس روبروی رهبری و مردم ایستاد؟
 آیا میدانستید دانشگاه آزاد تنها دانشگاهی است که شهریه آن افزایشی 30 تا 120 درصدی داشته است و این دانشگاه تا سال 84 به رویه قانونی هیچ گونه تمکینی نداشت؟
 آیا میدانستید بیش از 50 درصد از نمایندگان مجلس فوق لیسانس ها و دکتراهای خود را از دانشگاه آزاد اخذ نموده اند ؟
آیا میدانستید منابع مالی دانشجویان دانشگاه آزاد که باید صرف پیشرفت‌های علمی این دانشگاه می‌شد، در حوزه‌های سیاسی و به نفع کاندیداهای خاص استفاده شده است؟
 آیا میدانستیددر انتخابات ریاست جمهوری شاهد این موضوع بودیم که امکانات دانشگاه کاملا در اختیار برخی کاندیداها بود و در دانشگاه ازاد روی تمام دیوار ها پوستر برخی کاندیداها(بزرگ وکوچک) نصب بود؟
 آیا میدانستید   هزینه  سالن های مختلف این دانشگاه در سراسر کشور که که مجانی در اختیار نمیاندگان برخی کاندیداهای خاص قرار گرفت 10 میلیون بود؟
 آیا میدانستید هزینه گرفتن  فوق لیسانس درکشورهای مالزی و ترکیه ترمی 500 هزار تومان است اما فوق لیسانسدر دانشگاه آزاد 1500000تومان؟
آیا میدانستید درصد زیادی از اموال دانشگاه آزاد از طریق شهریه دانشجویان و خیرین و دولت های وقت بوده که امروز تبدیل به 250 هزار میلیارد تومان شده است ؟
 آیا میدانستید چرا تحقیق تفحصهای مجلس از دانشگاه آزاد هیچگاه به جواب نرسیده است ؟
 
آیا میدانستید طبق مصوبه مجلس دانشگاه آزاد وقف عام نشده است ؟و فردا آقای جاسبی می تواند دانشگاه را وقف فرزند ذکور خودش بکند؟
 
 
بدنیست نظر رهبر انقلاب پیرامون مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی که مجلس نظر آن را زیر پا گذاشت بدانید  :
حضرت آیت‌الله خامنه‌ا‌ی( رئیس جمهور وقت) در بهمن ماه سال 63 طی استفساری(نامه شماره 9718/1 مورخ 29/11/1363) از حضرت امام(ره) این چنین مرقوم کردند:

" محضر مبارک رهبر انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خمینی(مد‌ظله‌العالی)،
شورای عالی انقلاب فرهنگی برای تأمین اهداف و دستوراتی که در حکم حضرت‌عالی بدان تصریح شده، ناچار است، ضوابط و قواعدی وضع کند. همکاری و دخالت قوه قضائیه در موارد لزوم، منوط به آن است که مصوبات این شورا دارای اعتباری در حد قانون باشد. مستدعی است، نظر شریف در این‌باره را ابلاغ فرمایید.
"سید علی خامنه‌ای، رییس جمهوری اسلامی ایران. "

حضرت امام خمینی در پاسخ به نامه مزبور چنین فرموده‌اند:
" بسمه تعالی، ضوابط و قواعدی را که شورای محترم عالی انقلاب فرهنگی وضع می‌نمایند باید ترتیب آثار داده شود.
روح‌الله الموسوی الخمینی
6 اسفند 1363 "

 

 

/ 0 نظر / 7 بازدید