نفوذ فراماسون یا خواب غفلت ما

 
 
 
 
 
با دیدن مسجد قدس اولین سوالی که تمام ذهنم را پر کرد این بود که چرا این مسجد گنبد ندارند؟ نمی‌دانم شاید مشکل از من بود که نام مسجد، گنبد را در ذهنم تداعی میکرد؟ خودم را قانع کردم که به قول معروف دنیا را نباید سخت گرفت. این هم برای خودش ابتکاری است. حتما کلی فکر بکر،نیرو و هزینه به کار رفته تا این بنا با این عظمت و زیبایی (!) این‌جا قد علم کند.
به گزارش «شیعه نیوز» به نقل از موعود ، در نگاه اول به همه چیز شبیه است الا مسجد . بعضی ها می‌گویند قبل از اتمام کار گمان می‌کردیم کلیسا می‌سازند. عده‌ای هم فکر می‌کردند این بنا سر در مترو است. هرچند برایشان سوال بوده که چرا اینقدر بی‌سر و صدا دارند اینجا مترو می‌زنند.  بعضی‌های دیگر هم ...
خلاصه هیچ‌کس فکرش را نمی‌کرد روزی صدای اذان از این ساختمان مثلثی به گوش برسد که رسید. درباره مسجدی واقع در سعادت آباد صحبت می‌کنم؛ مسجدی به نام مسجد قدس.

 
با دیدن مسجد قدس اولین سوالی که تمام ذهنم را پر کرد این بود که چرا این مسجد گنبد ندارند؟ نمی‌دانم شاید مشکل از من بود که نام مسجد، گنبد را در ذهنم تداعی میکرد؟
خودم را قانع کردم که به قول معروف دنیا را نباید سخت گرفت. این هم برای خودش ابتکاری است. حتما کلی فکر بکر،نیرو و هزینه به کار رفته تا این بنا با این عظمت و زیبایی (!) این‌جا قد علم کند. حالا که هر روز کلیساهایی با فرم‌ها و اشکال مختلف ساخته می شود ما مسلمین و بخصوص شیعیان چرا از قافله عقب بمانیم.
اما قضیه به همین‌جا ختم نشد.
نمی‌توانستم از این حقیقت بگذرم که " اولین چیزی که نمای این مسجد به ذهن تداعی می‌کند، هرم‌های فراماسونری است."
 
قبلا شنیده بودم که: فراماسونرها فوق‌العاده نمادگرا هستند و نمادهایشان در همه جای دنیا دیده می شود. فرقی نمی کند کجا هستی، در کشوری غربی یا کشوری مسلمان در خاورمیانه، اگر کمی به اطرافت دقیق شوی ردپایی از نمادهای ماسونی را می‌بینی؛ از ابلیسک و هرم گرفته تا پرگار و گونیا.
شنیده بودم که هرم‌های فراماسونری در بازار مشهد صف کشیده‌اند!

 
شنیده بودم که ورودی شهر شیراز ابلیسک‌‌های سه‌گانه است. شنیده بودم که ساختمان موسسه قوامین فراماسونری است.
 
شنیده بودم که چشم شیطان در لوگوی شبکه خبر خودنمایی می‌کند. شنیده بودم که...آری! من همه اینها را شنیده بودم. عکسهای‌شان را هم دیده بودم. حتی از هرم‌های اطراف حرم امام هم خبر داشتم.
 اما اعتراف می کنم که دیدن مسجدی تا به این حد فراماسونری برجا میخکوبم کرد؛ نفوذ فراماسونری – این جریان شیطانی – تا قلب خانه خدا آن هم در شیعه خانه اهل بیت!

سری به اینترنت زدم. کافی بود عبارت مساجد فراماسونری را در گوگل تایپ کنم تا کلی عکس و مطلب از مساجدی اینچنینی در جای جای کشورهای اسلامی در برابرم ظاهر شود.
اتفاقا یکی از همین مساجد بسیار شبیه مسجد قدس بود: مسجد شاه فیصل در پاکستان که توسط شاه فیصل عربستان ساخته شده!
خلاصه هرچه بیشتر جستجو می کردم متاسف‌تر و خجالت‌زده‌تر می‌شدم.
مانده بودم قسم حضرت عباس(ع) را باور کنم یا دم خروس را، مسجد بودن بنا را ببینم یا فراماسونری بودنش را!
مانده بودم این مساجد بیشتر آسمانی اند یا شیطانی؟!
خدا بهتر می‌داند!
خدا بهتر می‌داند که این همه نشانه راسخ بودن آنها بر "باطل" خود است یا تشتت ما در "حق" خویش!
خدا بهتر می‌داند تلاش شیطانی آنها بیشتر است یا رکود و واماندگی ما!
خدا بهتر می‌داند علم شدن اینچنین بناهایی بوی خیانت می دهد یا غفلت!
خدا بهتر می‌داند...
/ 3 نظر / 7 بازدید
بازاریاب

دوست عزیز سلام اگر تمایل دارید مدیریت قوی تری بر وبلاگ خود داشته باشید،امکانات بیشتری به مخاطبین خود ارائه نمایید و یا یک گام بزرگ برای ورود به دنیای وب مستران بردارید ما توصیه می کنیم همین امروز از امکانات رایگان ارائه شده توسط تیم اندیشه ی برتر نهایت بهره را ببرید و با تبدیل وبلاگ خود به وب سایت خواسته های خود را محقق کنید. هم اکنون اقدام کنید و از امکانات دامین و هاست رایگان برخوردار شوید http://designer.moshakhasat.com همچنین در صورتی که تمایل دارید از طریق وبلاگ خود کسب درآمد کنید آدرس زیر را نیز حتما ملاحظه بفرمایید http://www.moshakhasat.com/index.php?route=information/information&information_id=9 با تشکر 1345416061.69

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 1127144570

آبی رنگ عشقه

چرا وقتی مطلبی رو از جایی برمی دارید اسم منبع رو نمی یارید؟؟؟؟؟