برنامه کامل و زمان مسابقات جام جهانی 2010  

   
جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی از روز جمعه با برگزاری دو مسابقه آغاز می‌شود و 6 شهر برگزیده از این کشور میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی - ورزشی خواهند بود.


 

بنا بر این گزارش، 32 تیم برتر جهان تلاش می‌کنند شایستگی خود را در این رویداد بزرگ ثابت کنند.

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است: (زمان مسابقات به وقت ایران است.)

جمعه - 21/3/89
* آفریقای جنوبی - مکزیک، ساعت 18:30
* اروگوئه - فرانسه، ساعت 23
 

شنبه - 22/3/89
* کره جنوبی - یونان، ساعت 16
* آرژانتین - نیجریه، ساعت 18:30
* انگلیس - آمریکا، ساعت 23

یکشنبه - 23/3/89
* الجزایر - اسلوونی، ساعت 16
* صربستان - غنا، ساعت 18:30
* آلمان - استرالیا، ساعت 23

دوشنبه - 24/3/89
* هلند - دانمارک، ساعت 16
* ژاپن - کامرون، ساعت 18:30
* ایتالیا - پاراگوئه، ساعت 23

سه شنبه - 25/3/89
* نیوزیلند - اسلواکی، ساعت 16
* ساحل عاج - پرتغال، ساعت 18:30
* برزیل - کره شمالی، ساعت 23

چهارشنبه - 26/3/89
* هندوراس - شیلی، ساعت 16
* اسپانیا - سوئیس، ساعت 18:30
* آفریقای جنوبی - اروگوئه، ساعت 23

پنجشنبه - 27/3/89
* آرژانتین - کره جنوبی، ساعت 16
* یونان - نیجریه، ساعت 18:30
* فرانسه - مکزیک، ساعت 23

جمعه - 28/3/89
* آلمان - صربستان، ساعت 16
* اسلوونی - آمریکا، ساعت 18:30
* انگلیس - الجزایر، ساعت 23

شنبه - 29/3/89
* هلند - ژاپن، ساعت 16
* غنا - استرالیا، ساعت 18:30
* کامرون - دانمارک، ساعت 23

یکشنبه - 30/3/89
* اسلواکی - پاراگوئه، ساعت 16
* ایتالیا - نیوزیلند، ساعت 18:30
* برزیل - ساحل عاج، ساعت 23

دوشنبه - 31/3/89
* پرتغال - کره شمالی، ساعت 16
* شیلی - سوئیس، ساعت 18:30
* اسپانیا - هندوراس، ساعت 23

سه شنبه - 1/4/89
* مکزیک - اروگوئه، ساعت 18:30
* فرانسه - آفریقای جنوبی، ساعت 18:30
* نیجریه - کره جنوبی، ساعت 23
* یونان - آرژانتین، ساعت 23

چهارشنبه - 2/4/89
* اسلوونی - انگلیس، ساعت 18:30
* آمریکا - الجزایر، ساعت 18:30
* غنا - آلمان، ساعت 23
* استرالیا - صربستان، ساعت 23

پنجشنبه - 3/4/89
* اسلواکی - ایتالیا، ساعت 18:30
* پاراگوئه - نیوزیلند، ساعت 18:30
* دانمارک - ژاپن، ساعت 23
* کامرون - هلند، ساعت 23

جمعه - 4/4/89
* پرتغال - برزیل، ساعت 18:30
* کره شمالی - ساحل عاج، ساعت 18:30
* شیلی - اسپانیا، ساعت 23
* سوئیس - هندوارس، ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 5/4/89
بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30
بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

یکشنبه - 6/4/89
بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30
بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89
بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30
بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89
بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30
بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 11/4/89
بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30
بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 12/4/89
بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30
بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 15/4/89
بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58
بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 19/4/89
بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 20/4/89
بازی شماره 64: بازنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62
 

 

 

 


برنامه کامل و زمان مسابقات جام جهانی 2010 چاپ ارسال به دوست

جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی از روز جمعه با برگزاری دو مسابقه آغاز می‌شود و 6 شهر برگزیده از این کشور میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی - ورزشی خواهند بود.


 

بنا بر این گزارش، 32 تیم برتر جهان تلاش می‌کنند شایستگی خود را در این رویداد بزرگ ثابت کنند.

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است: (زمان مسابقات به وقت ایران است.)

جمعه - 21/3/89
* آفریقای جنوبی - مکزیک، ساعت 18:30
* اروگوئه - فرانسه، ساعت 23
 

شنبه - 22/3/89
* کره جنوبی - یونان، ساعت 16
* آرژانتین - نیجریه، ساعت 18:30
* انگلیس - آمریکا، ساعت 23

یکشنبه - 23/3/89
* الجزایر - اسلوونی، ساعت 16
* صربستان - غنا، ساعت 18:30
* آلمان - استرالیا، ساعت 23

دوشنبه - 24/3/89
* هلند - دانمارک، ساعت 16
* ژاپن - کامرون، ساعت 18:30
* ایتالیا - پاراگوئه، ساعت 23

سه شنبه - 25/3/89
* نیوزیلند - اسلواکی، ساعت 16
* ساحل عاج - پرتغال، ساعت 18:30
* برزیل - کره شمالی، ساعت 23

چهارشنبه - 26/3/89
* هندوراس - شیلی، ساعت 16
* اسپانیا - سوئیس، ساعت 18:30
* آفریقای جنوبی - اروگوئه، ساعت 23

پنجشنبه - 27/3/89
* آرژانتین - کره جنوبی، ساعت 16
* یونان - نیجریه، ساعت 18:30
* فرانسه - مکزیک، ساعت 23

جمعه - 28/3/89
* آلمان - صربستان، ساعت 16
* اسلوونی - آمریکا، ساعت 18:30
* انگلیس - الجزایر، ساعت 23

شنبه - 29/3/89
* هلند - ژاپن، ساعت 16
* غنا - استرالیا، ساعت 18:30
* کامرون - دانمارک، ساعت 23

یکشنبه - 30/3/89
* اسلواکی - پاراگوئه، ساعت 16
* ایتالیا - نیوزیلند، ساعت 18:30
* برزیل - ساحل عاج، ساعت 23

دوشنبه - 31/3/89
* پرتغال - کره شمالی، ساعت 16
* شیلی - سوئیس، ساعت 18:30
* اسپانیا - هندوراس، ساعت 23

سه شنبه - 1/4/89
* مکزیک - اروگوئه، ساعت 18:30
* فرانسه - آفریقای جنوبی، ساعت 18:30
* نیجریه - کره جنوبی، ساعت 23
* یونان - آرژانتین، ساعت 23

چهارشنبه - 2/4/89
* اسلوونی - انگلیس، ساعت 18:30
* آمریکا - الجزایر، ساعت 18:30
* غنا - آلمان، ساعت 23
* استرالیا - صربستان، ساعت 23

پنجشنبه - 3/4/89
* اسلواکی - ایتالیا، ساعت 18:30
* پاراگوئه - نیوزیلند، ساعت 18:30
* دانمارک - ژاپن، ساعت 23
* کامرون - هلند، ساعت 23

جمعه - 4/4/89
* پرتغال - برزیل، ساعت 18:30
* کره شمالی - ساحل عاج، ساعت 18:30
* شیلی - اسپانیا، ساعت 23
* سوئیس - هندوارس، ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 5/4/89
بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30
بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

یکشنبه - 6/4/89
بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30
بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89
بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30
بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89
بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30
بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 11/4/89
بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30
بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 12/4/89
بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30
بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 15/4/89
بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58
بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 19/4/89
بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 20/4/89
بازی شماره 64: بازنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62

برنامه کامل و زمان مسابقات جام جهانی 2010     
جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی از روز جمعه با برگزاری دو مسابقه آغاز می‌شود و 6 شهر برگزیده از این کشور میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی - ورزشی خواهند بود.


 

بنا بر این گزارش، 32 تیم برتر جهان تلاش می‌کنند شایستگی خود را در این رویداد بزرگ ثابت کنند.

برنامه کامل این رقابت‌ها به شرح زیر است: (زمان مسابقات به وقت ایران است.)

جمعه - 21/3/89
* آفریقای جنوبی - مکزیک، ساعت 18:30
* اروگوئه - فرانسه، ساعت 23
 

شنبه - 22/3/89
* کره جنوبی - یونان، ساعت 16
* آرژانتین - نیجریه، ساعت 18:30
* انگلیس - آمریکا، ساعت 23

یکشنبه - 23/3/89
* الجزایر - اسلوونی، ساعت 16
* صربستان - غنا، ساعت 18:30
* آلمان - استرالیا، ساعت 23

دوشنبه - 24/3/89
* هلند - دانمارک، ساعت 16
* ژاپن - کامرون، ساعت 18:30
* ایتالیا - پاراگوئه، ساعت 23

سه شنبه - 25/3/89
* نیوزیلند - اسلواکی، ساعت 16
* ساحل عاج - پرتغال، ساعت 18:30
* برزیل - کره شمالی، ساعت 23

چهارشنبه - 26/3/89
* هندوراس - شیلی، ساعت 16
* اسپانیا - سوئیس، ساعت 18:30
* آفریقای جنوبی - اروگوئه، ساعت 23

پنجشنبه - 27/3/89
* آرژانتین - کره جنوبی، ساعت 16
* یونان - نیجریه، ساعت 18:30
* فرانسه - مکزیک، ساعت 23

جمعه - 28/3/89
* آلمان - صربستان، ساعت 16
* اسلوونی - آمریکا، ساعت 18:30
* انگلیس - الجزایر، ساعت 23

شنبه - 29/3/89
* هلند - ژاپن، ساعت 16
* غنا - استرالیا، ساعت 18:30
* کامرون - دانمارک، ساعت 23

یکشنبه - 30/3/89
* اسلواکی - پاراگوئه، ساعت 16
* ایتالیا - نیوزیلند، ساعت 18:30
* برزیل - ساحل عاج، ساعت 23

دوشنبه - 31/3/89
* پرتغال - کره شمالی، ساعت 16
* شیلی - سوئیس، ساعت 18:30
* اسپانیا - هندوراس، ساعت 23

سه شنبه - 1/4/89
* مکزیک - اروگوئه، ساعت 18:30
* فرانسه - آفریقای جنوبی، ساعت 18:30
* نیجریه - کره جنوبی، ساعت 23
* یونان - آرژانتین، ساعت 23

چهارشنبه - 2/4/89
* اسلوونی - انگلیس، ساعت 18:30
* آمریکا - الجزایر، ساعت 18:30
* غنا - آلمان، ساعت 23
* استرالیا - صربستان، ساعت 23

پنجشنبه - 3/4/89
* اسلواکی - ایتالیا، ساعت 18:30
* پاراگوئه - نیوزیلند، ساعت 18:30
* دانمارک - ژاپن، ساعت 23
* کامرون - هلند، ساعت 23

جمعه - 4/4/89
* پرتغال - برزیل، ساعت 18:30
* کره شمالی - ساحل عاج، ساعت 18:30
* شیلی - اسپانیا، ساعت 23
* سوئیس - هندوارس، ساعت 23

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه - 5/4/89
بازی شماره 49: اول گروه A - دوم گروه B، ساعت 18:30
بازی شماره 50: اول گروه C - دوم گروه D، ساعت 23

یکشنبه - 6/4/89
بازی شماره 51: اول گروه D - دوم گروه C، ساعت 18:30
بازی شماره 52: اول گروه B - دوم گروه A، ساعت 23

دوشنبه - 7/4/89
بازی شماره 53: اول گروه E - دوم گروه F، ساعت 18:30
بازی شماره 54: اول گروه G - دوم گروه H، ساعت 23

سه شنبه - 8/4/89
بازی شماره 55: اول گروه F - دوم گروه E، ساعت 18:30
بازی شماره 56: اول گروه H - دوم گروه G، ساعت 23

مرحله یک چهارم نهایی

جمعه - 11/4/89
بازی شماره 57: برنده بازی شماره 53 - برنده بازی شماره 54، ساعت 18:30
بازی شماره 58: برنده بازی شماره 49 - برنده بازی شماره 50، ساعت 23

شنبه - 12/4/89
بازی شماره 59: برنده بازی شماره 51 - برنده بازی شماره 52، ساعت 18:30
بازی شماره 60: برنده بازی شماره 55 - برنده بازی شماره 56، ساعت 23

مرحله نیمه نهایی

سه شنبه - 15/4/89
بازی شماره 61: برنده بازی شماره 57 - برنده بازی شماره 58
بازی شماره 62: برندگان بازی شماره 59 - برنده بازی شماره 60

دیدار رده بندی

شنبه - 19/4/89
بازی شماره 63: بازنده بازی شماره 61 - بازنده بازی شماره 62

دیدار فینال

یکشنبه - 20/4/89
بازی شماره 64: بازنده بازی شماره 61 - برنده بازی شماره 62
 



تاريخ : ۱۳۸٩/۳/٢٤ | ۸:٠٩ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی پورعاشور | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.


الکسا